Grant w konkursie Weave-UNISONO dla zespołu prof. Krzysztofa Strońskiego

Decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Nauki prof. UAM dr hab. Krzysztof STROŃSKI z zespołem otrzymali grant w ramach konkursu Weave-UNISONO na projekt badawczy pt. Diachronia cech językowych w językach Azji Południowej, który realizowany będzie na Wydział Neofilologii.

Konkurs Weave-UNISONO obejmuje dwustronne lub trójstronne projekty badawcze dla zespołów z Austrii, Czech, Słowenii, Szwajcarii, Niemiec, Luksemburga, Flandrii i Polski.

Gratulujemy przede wszystkim Kierownikowi zwycięskiego Projektu, prof. Strońskiemu, Dziekanowi Wydziału Neofilologii UAM i pracownikowi Instytutu Orientalistyki UAM. To kolejny znaczący projekt kierowany przez prof. Strońskiego i umiejscowiony w naszym Instytucie.