Dzień Studenta I roku

Szanowni Studenci!

Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Studenta I roku w dniu 4 października 2022 r. o godz. 12.00, które odbędzie się w Domu Studenckim Jowita przy ul. Zwierzynieckiej 7 w Poznaniu w sali konferencyjnej (parter, na lewo od wejścia głównego).

Zapisy na WF dla studentów I roku rozpoczynają się 27 września br. Na te zajęcia studenci japonistyki, sinologii, filologii arabskiej i turkologii mają zarezerwowany w planie zajęć czas w poniedziałki w godz. 8:00-13:00.

Dodatkowo w dniu 26 września odbędzie się spotkanie w oparciu o aplikacje zdalną (Microsoft Teams) na temat organizacji sportu na UAM (informacje niezwiązane z zapisami na WF.). Link znajduje się w tym dokumencie.

Informacja dotyczy wszystkich studentów I roku wszystkich trybów oraz stopni (licencjat, studia magisterskie) studiów realizowanych w Instytucie Orientalistyki: filologia arabska, japonistyka, sinologia oraz turkologia.