Mój profil

Jacek Swędrowski
Email
orient@amu.edu.pl
Biografia
Rejestracja na przedmioty w semestrze letnim 2020/21
6 dni temu no Comment

Szanowni Studenci! Rejestracja na przedmioty w semestrze letnim 2020/21 zostanie uruchomiona we wtorek (23 lutego) o godz. 8:00 i potrwa do soboty  włącznie (27 lutego). Obowiązek rejestracji dotyczy wszystkich studentów wszystkich lat, trybów, specjalności i kierunków realizowanych w Instytucie Orientalistyki, czyli: arabistyki, indologii, japonistyki, sinologii i turkologii. Rejestracji dokonuje się po zalogowaniu na stronie systemu … Czytaj dalej Rejestracja na przedmioty w semestrze letnim 2020/21

Taiwan Lectures on Chinese Studies
6 dni temu no Comment

Taiwan Resource Center for Chinese Studies zaprasza na wykład on-line prof. Hsueh-chi Hsu 許雪姬 pt. „The Current Status and Development of the Studies of Taiwan History” (臺灣史研究的現況與發展), który odbędzie się w dniu 1 marca 3:30 PM – 5:15 PM (PST). Szczegóły w załączniku.

Certyfikaty SDL Trados Studio
1 miesiąc temu no Comment

Informacja dla studentów magisterskich studiów uzupełniających Osoby, które w latach akademickich 2018/2019 oraz 2019/2020 wzięły udział w szkoleniu oprogramowania SDL Trados Studio, zorganizowanego w ramach projektu Uniwersytetu Jutra I i chciałyby otrzymać certyfikat ze szkolenia, proszone są o kontakt mailowy z panią mgr Katarzyną Budasz-Organistą (mail: kasiab13@amu.edu.pl)

Rejestracja na przedmioty w semestrze zimowym 2020/21
5 miesięcy temu no Comment

Szanowni Studenci! Rejestracja na przedmioty w semestrze zimowym 2020/21 zostanie uruchomiona w sobotę (10 października) i potrwa do wtorku włącznie (13 października). Obowiązek ten dotyczy wszystkich studentów wszystkich lat, trybów, specjalności i kierunków w Instytucie Orientalistyki, czyli: arabistyki, indologii, japonistyki, sinologii i turkologii. WYJĄTKOWO OBECNA REJESTRACJA NIE DOTYCZY STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW NIESTACJONARNYCH NA JAPONISTYCE, … Czytaj dalej Rejestracja na przedmioty w semestrze zimowym 2020/21

Zarządzenie o trybie prowadzenia zajęć
5 miesięcy temu no Comment

Szanowni Studenci! Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora UAM dotyczącym trybu prowadzenia zajęć w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021.

Nowa publikacja prof. Izabelli Łabędzkiej
9 miesięcy temu no Comment

Z przyjemnością informujemy, że w czerwcu ukazała się nowa publikacja prof. Izabelli Łabędzkiej pt. Cud ucieleśnionych metamorfoz. Tajwański teatr tańca i ruchu. Więcej informacji na stronie Wydawnictwa UAM.